Jeszcze tego nie wiesz?

freddie-marriage-92621

Lada chwila rusza przedsprzedaż książki, która może zmienić Twoje i moje życie.

„Książka zmienić życie? Ale jak?!” – zapytasz.

Ano tak, że jej treści są łatwo dla mnie i dla Ciebie przystępne. Bo przecież żyjemy w czasach coachów, grafik motywacyjnych, krótkich wpisów na fejsbuku. Takie komunikaty, taki format do nas trafia. Ciężko nam przysiąść do Biblii i zagłębić się w lekturę. Coraz ciężej nam znaleźć w Biblii słowa, które trafią w historię naszego życia. Ta książka może stanowić poniekąd lekarstwo, remedium na naszą stagnację.

Rozdziały dotykają naszej osoby w każdym aspekcie – tu i teraz, ale z perspektywą wieczności. Nie jest to podręcznik, nie jest to kompendium – bardziej przewodnik dopasowany do każdego odbiorcy. Bo cel jest przecież wspólny: dojść do nieba.

A co mówi sam autor?

Ta książka jest swego typu kierownictwem duchowym. Co przez to rozumiem? Ma ona konkretny cel i dynamikę. Napisałem ją po to, by zaprosić Ciebie do głębszej relacji z Panem Bogiem. Nie ograniczyłem się tylko do założeń typu: „kup, przeczytaj i jako o wiele mądrzejszy odłóż ją na półkę”. Nigdy w życiu! Ta książka ma rozpocząć nowy rozdział w Twojej relacji ze Stwórcą – głębsze spojrzenie na to, co Bóg chce Tobie przekazać. Dlatego zachęcam do konfrontowania się z każdym z rozważań. Poniekąd są one autonomiczne i można je przeczytać bez zaplanowanej systematyki, lecz o wiele korzystniejszym wydaje się opracowanie jakiejś „taktyki”. Proponuję trzy podejścia… o których dowiesz się z książki ” ( ks. Piotr Śliżewski , autor: „Jeszcze tego nie wiesz? Słowa, które zmieniają życie„)

P.S. Czas szybko leci – zanim się obejrzymy, już będą „mikołajki” Może to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub… samego siebie 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s