E-chrześcijanin: Iwona i Maciej

Iwona i Maciej – małżonkowie, rodzice, autorzy bloga „Powołani do Świętości”.

To, że jesteśmy powołani do świętości jako osoby, a teraz jako małżonkowie wiedzieliśmy już przed ślubem (choć był czas, że przez myśl nam to nie przeszło, ale o tym szczegółowiej przy okazji innego wpisu), ale teraz w pełni zaczynamy rozumieć znaczenie tego powołania do świętości w wymiarze małżeństwa. Pewnie niektórzy mogą pomyśleć, że trzeba być naprawdę nieskazitelnym małżeństwem, żeby zasłużyć na miano świętych – nic bardziej mylnego! Można być niedoskonałym, ale świętość oznacza tu pokonywanie tych niedoskonałości każdego dnia za pomocą czterech słów i wszystkiego co się za nimi kryje: „kocham, przepraszam, wybaczam, dziękuję”.

My jesteśmy dość młodym małżeństwem – ze stażem 1 roku i 10 miesięcy. Od 12 miesięcy jest z nami nasza córeczka, a za 2 miesiące przyjdzie na świat nasz synek (jest jeszcze u mamy pod serduchem).

Niemniej ten czas już pokazał nam, że małżeństwo jest piękną przygodą, ale żeby przygoda była przygodą to napotyka na różne przeszkody . Ten wspólny trud pokonywania ich umacnia i cementuje małżeństwo, ale pod jednym warunkiem – trzeba wspólnie walczyć z problemem, a nie przeciwko sobie (ale o tym również innym razem)

MIŁOŚĆ, RADOŚĆ I POZYTYWNE SZALEŃSTWO…

Za pośrednictwem naszego bloga będziemy starali się „odkurzyć” obraz chrześcijańskiego małżeństwa, postrzeganego często jako nudne, smutne i staromodne. Chcemy Wam pokazać, że małżeństwo budowane „na skale” może być pełne miłości, radości i pozytywnego szaleństwa!

Zapraszamy do tej przygody wszystkich małżonków, narzeczonych i szukających męża lub żony!

 

***

link do bloga Iwony i Macieja: www.powolanidoswietosci.pl

opis projektu: www.okiemsary.wordpress.com/2016/09/27/wylowione-z-sieci/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s